Ogłoszenie

Forum dwutematyczne:

- opowiastki i grafika o tematyce "magicznej".
- gry ekonomiczno-strategiczne (głównie The Settlers VI) i inne nie wojenne.

Aby móc pisać i czytać całe Forum, trzeba się zalogować. Graczy z RoM proszę o rejestrację nickiem z gry!


#316 2010-12-08 13:19:36

 amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1045
Znak Zodiaku: Byk
WWW

Re: S6 - testowanie mapek

sisi napisał:

zajrzalam do skryptu CC-Raisefieber.
"CC" robi to wszystko manualnie w edytorze wykorzystujac Reward_ReplaceEntity

Czyli autor jest pracowity i to bardzo....

   

Obejrzałam "Żony" od razu, ale w tym samym czasie dokupiłam dodatek do The Sims i wpadłam po uszy...

Mapka testowa świetna, ale nie zajrzałam jeszcze do skryptu - najpierw przez Simy, a potem przez coś znacznie mniej przyjemnego - opiszę to tutaj, w wątku ogólnym, bo warto ludzi uprzedzać przed takim zagrożeniem.

Ciebie Sisi ono nie dotyczy, mieszkasz gdzie indziej, poza polską jurysdykcją.

Ale teraz muszę szybko zająć się całkowicie zaniedbanym prywatnym sklepikiem internetowym - może jeszcze przed Świętami sprzeda się jakaś książka zalegająca mi w pudle..      


Mayanna
Druid/ Zwiadowca/ Strażnik
-------------------------
Życie jest magią...

Offline

 

#317 2010-12-09 15:24:15

herzlich

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 12

Re: S6 - testowanie mapek

Skończyłem grę, bardzo fajnie było zobaczyć Czerwonego Księcia w kajdankach :-). Misja ostatnia wcale nie była jakoś trudna wystarczyło tylko odciąć przeciwnika od surowców, a konkretnie od żelaza wtedy miał mało wojska i łatwo padła jego główna twierdza . Chętnie pogram w jakąś pojedynczą spokojną mapkę. Jeszcze przeszedłem 3 misje z dodatku, ale jakoś w klimacie tropikalnym nie potrafię się odnaleźć . Chociaż jednostka geologa bardzo się przydaje. Trochę oglądałem ten edytor do gry, ale na razie nie wiem jak się zabrać do tego. Amdep masz swój sklep internetowy? Ja też mam, ale na razie nie promuje go, bo staram się od przyszłego roku o dotacje i firmę będę musiał przepisać na siebie.

Offline

 

#318 2010-12-11 11:53:29

 amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1045
Znak Zodiaku: Byk
WWW

Re: S6 - testowanie mapek

herzlich napisał:

Skończyłem grę, /.../  Chętnie pogram w jakąś pojedynczą spokojną mapkę. Jeszcze przeszedłem 3 misje z dodatku, ale jakoś w klimacie tropikalnym nie potrafię się odnaleźć . Chociaż jednostka geologa bardzo się przydaje. Trochę oglądałem ten edytor do gry, ale na razie nie wiem jak się zabrać do tego. Amdep masz swój sklep internetowy? Ja też mam, ale na razie nie promuje go, bo staram się od przyszłego roku o dotacje i firmę będę musiał przepisać na siebie.


Mam coś - co trudno nazwać sklepem.     Sprzedaję - a raczej próbuję - swoje własne książki, których mam za dużo i nie mieszczą się w nowym mieszkaniu. Od 10 lat stoją w pudłach.

My też w tym klimacie tropikalnym nie za dobrze się czujemy - ale w Edytorze można go używać, bo wcale nie trzeba robić map w strefie klimatu tropikalnego, tylko tak jak w podstawowej wersji gry (i Edytora) wybiera się klimat, jaki się chce. A w dodatku poza Geologiem jest dużo fajnych ozdób terenu i nowy zamek, którego można użyć w innym klimacie.

Żeby się zapoznać z Edytorem, ściągnij którąś mapę (te z gry nie otwierają się w Edytorze), zapisz ją w folderze "UserMaps", otwórz Edytor i otwórz w nim tę mapę.

Ja się tak najpierw uczyłam - jest do niego instrukcja po angielsku, gdzieś tu u nas jest link do niej, a ja sobie ją częściowo "przetłumaczyłam" przy pomocy Translatora z Google.


Mayanna
Druid/ Zwiadowca/ Strażnik
-------------------------
Życie jest magią...

Offline

 
Forum prywatne Anny Marii

Minecraft PC

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky BĂ­lina a okolĂ­ Ciechocinek pakiety pobytowe https://automax.waw.pl/