Ogłoszenie

Forum dwutematyczne:

- opowiastki i grafika o tematyce "magicznej".
- gry ekonomiczno-strategiczne (głównie The Settlers VI) i inne nie wojenne.

Aby móc pisać i czytać całe Forum, trzeba się zalogować. Graczy z RoM proszę o rejestrację nickiem z gry!


#46 2010-01-19 20:22:44

sisi

Przyjaciel-Friend

Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 647

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

niestety, nie pomoge... nawet gdybym chciala. nie mam bladego pojecia o skrotach i amerykanskim...
ale dasz sobie rade, jestem pewna...

Offline

 

#47 2010-01-20 01:07:41

 amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1045
Znak Zodiaku: Byk
WWW

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

Co do zrozumienia o co chodzi, to te amerykanizmy zazwyczaj nie przeszkadzają - ale to irytujące, taka jakaś gwara w grze, którą sprzedają dla krajów europejskich także.


Mayanna
Druid/ Zwiadowca/ Strażnik
-------------------------
Życie jest magią...

Offline

 

#48 2010-01-20 20:23:40

sisi

Przyjaciel-Friend

Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 647

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

mysle, ze poducent o Tobie nie pomyslal, ale chyba nie wiedzial, ze istniejesz .
pozdrowienia

Offline

 

#49 2010-01-21 17:32:24

 amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1045
Znak Zodiaku: Byk
WWW

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

Hi, hi, hi, pewnie nie wiedział...  ale o Europie ogólnie wiedział!  W wyborze języka jest nawet portugalski!   

Zmierzam pomału do ukończenia mapy, ale stale mi coś przeszkadza...    

Trochę jak zwykle winne moje lenistwo - wciąż zapominam, żeby sobie spisać na papierze nie tylko co CHCĘ zrobić, ale również co JUŻ zrobiłam.

I zawsze mam potem bałagan i ileś czasu tracę na sprawdzanie, które questy już zrobiłam i czy są ze sobą dobrze powiązane. A potem znowu jest tak samo przy następnej mapie! 

     


Mayanna
Druid/ Zwiadowca/ Strażnik
-------------------------
Życie jest magią...

Offline

 

#50 2010-01-22 19:21:49

 amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1045
Znak Zodiaku: Byk
WWW

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

Przy okazji robienia mapy spotkałam element, całkiem ciekawy, choć nie do wykorzystania w zwykłej mapie - musiałybyśmy dowiedzieć się, jak robić video i wstawiać do mapy.

Ale obejrzyj. Nie interesuj się questami, to tylko testy do mapy, nie ciekawe.

http://www.voila.pl/039/lh3e5/


Mayanna
Druid/ Zwiadowca/ Strażnik
-------------------------
Życie jest magią...

Offline

 

#51 2010-01-22 22:02:49

sisi

Przyjaciel-Friend

Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 647

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

hmmm... AnnoMario, temu to ja nie podolam
jest funkcja na robienie briefing'u tzw, ale zrobic wideo i wstawic to do mapy??? aj!

na wiki jest cos o briefingu, zajrzyj ... http://wiki.siedler-aek.de/tutorials/briefings
ja przyznam, ze juz to ogladalam, ale bez przekonania. nic z tego nie rozumiem

do mapy zajrzalam, chodzi Ci o wnetrze sali tronowej?
Diggerzy (kopacze) sa geniealni, nie widzialam tego w misjach. albo przeoczylam...


a widzialas nasza zrozpaczona zone usmiechnieta?
z artworks na www.thesettlers.pl
http://www.thesettlers.pl/html/pl/limitowana/jednostki/kobiety.gif

Ostatnio edytowany przez sisi (2010-01-23 01:15:47)

Offline

 

#52 2010-01-23 18:55:13

 amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1045
Znak Zodiaku: Byk
WWW

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

Ja też nie, to było raczej w trybie warunkowym.     

W jednej z tych map niemieckich, w których szukałam TradePost, był w skrypcie bardzo długi kawałek dotyczący video. Ale nie miałam ochoty sprawdzać w grze, o co chodzi...

Robiłaś już misje w W.K? Dla mnie są okropne, o wiele gorsze niż w podstawowej grze.  Ale w misjach ciężko cokolwiek zauważyć...  chyba, że w tych dodatkowych mapach dostarczonych z grą - chyba jest tam ze dwie spokojne.
Ja widziałam w grze tylko świętą krowę, nie widziałam ani kopaczy, ani sklepu jubilerskiego - z jednym i drugim nie wiem, czy coś można zrobić, kopacz przynajmniej kopie, a sklep stoi pusty. Za to geolog to funkcja wbudowana w grę, sam się pojawia, nie trzeba nic robić!

Mapa już niby gotowa, ale wykryłam jeszcze kilkanaście błędów, dlatego wczoraj nie wysłałam. Może dziś wieczorem zrobię - jeśli, to wyślę Ci już bez sprawdzania, bo sprawdzanie to znowu kilka godzin.


Mayanna
Druid/ Zwiadowca/ Strażnik
-------------------------
Życie jest magią...

Offline

 

#53 2010-01-24 04:21:50

sisi

Przyjaciel-Friend

Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 647

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

... rozegralam wszystkie misje Wschodniego Krolestwa. jest ich raptem 8. podzielam twoje zdanie, prawdziwy horror. bezlad, chaos.... strategia, ktora polega na: 'pojawiam sie i znikam' nie jest zadna strategia. totalna bzdura, mozna sie tylko zdenerwowac takimi przygodami... ale za to lepiej rozumiem mapy naszego przyjaciela i pewne nielogiczne zdarzenia.
zdecydowanie wole misje z 'podstawki', pelne uroku, w miare logiczne i oparte na jakis tam zasadach. we Wschodnich Krolestwach jedynie zielen jest ladna, budynki zbyt splaszczone jesli chodzi o teksture, pozbawione wdzieku... nawet nie ma czasu zeby sobie wszystko spokojnie obejrzec...
jednym slowem nie byla to zbyt duza przyjemnosc

sklep jubilerski pojawia sie w pierwszej albo drugiej misji. kupiec zamorski prosi o dostawe drewna, zeby wlasnie taki sklep rozbudowac. poza tym nie dzieje sie nic.
ale kopacze sa fajni ... z tym, ze w misjach nie bylo nic o wykopaliskach, albo znowu cos przeoczylam

Offline

 

#54 2010-01-24 20:46:38

 amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1045
Znak Zodiaku: Byk
WWW

Re: S6 Wschodnie Krolestwa - ogolnie

Sądzę, że w W.K są poprostu błędy i niedoróbki.

Ponieważ są ci kopacze, to chciałam wstawić wykopaliska. No i okazało się, że namioty "wykopaliskowe" są, ale terenów wykopaliskowych nie ma!

Niby można z SE (czy NA?)  skopiować, ale jak jest kopacz, to i wykopaliska powinny być, no nie?!

Ten cały sklep jubilerski, nie działający - ktoś miał pomysł, ale zapomniał dokończyć, albo co...

No i wkurzające, ze im się nie chciało "miejskich" budynków dostosować - zamek OK, a obok gotycka katedra, jak pięść do oka pasuje!


Mayanna
Druid/ Zwiadowca/ Strażnik
-------------------------
Życie jest magią...

Offline

 
Forum prywatne Anny Marii

Minecraft PC

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky BĂ­lina a okolĂ­ ciechocinek sale konferencyjne santehservice msk