Ogłoszenie

Forum dwutematyczne:

- opowiastki i grafika o tematyce "magicznej".
- gry ekonomiczno-strategiczne (głównie The Settlers VI) i inne nie wojenne.

Aby móc pisać i czytać całe Forum, trzeba się zalogować. Graczy z RoM proszę o rejestrację nickiem z gry!


#1 2009-02-05 13:15:21

 amdep

Administrator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-10-18
Posty: 1045
Znak Zodiaku: Byk
WWW

Dlaczego gram...

Ze względu na sytuację w firmie i przemęczenie, przeszłam na wcześniejszą emeryturę natychmiast po osiągnięciu wymaganego wieku.

No i zaczęłam się nudzić...
Wiosną i jesienią robię wycieczki po kraju, zwiedzam zabytki, fotografuję, robię swoją stronę www na której zamieszczam opisy tych moich wycieczek, w domu dbam o kwiaty na balkonie i we wspólnym ogródku przy domowym - ale co robić latem, kiedy jest zbyt gorąco i zimą?

Znalazłam świetne forum dla dorosłych, potem założyłam sama forum dla tam poznanych najmilszych koleżanek, ale trudno przecież cały dzień siedzieć na forum - pogada się trochę co dzień, ale nie cały dzień...

Uważałam, że gry komputerowe to tylko głupie "strzelanki" czyli zabawa dla niewyżytych i niedorozwiniętych chłopaczków, ale ponieważ pasjanse komputerowe lubiłam, zaczęłam szukać kolejnych w Internecie.

Kiedy zmieniłam komputer i kupiłam nowy z Windows Vista, okazało się, że poza pasjansami są też szachy - super, nigdy nie grałam, a chciałam, więc z przyjemnością spędzałam wieczory na uczeniu się zasad tej "królewskiej gry".
No, ale ile można grać w to samo?

Zaczęłam szukać komputerowego brydża - to co znajdowałam było albo po angielsku, albo tylko on-line, więc szukałam dalej...  i tak, przy okazji, spotykałam informacje o różnych grach...

Najpierw odkryłam puzzle fabularne - czyli te, gdzie układając puzzle wchodzimy na kolejne poziomy i zdobywamy kolejne artefakty.

Potem ze zdziwieniem przeczytałam o istnieniu gier nie mających nic wspólnego ze "strzelankami" - jako pierwsze poznałam SimCity i po dłuższym zastanawianiu się kupiłam
SimCity4. Przygody z nią w odpowiednim wątku.

Potem kupiłam
SimCity Społeczności - zachwyciła mnie grafika, ale czytając już więcej o grach, dowiedziałam się, że istnieją inne serie i kupiłam ściągnęłam pierwsze demo The Settlers, a potem kupiłam pierwszą grę z tej serii. Wielki zachwyt i prawie równie wielkie rozczarowanie...

Ale już wpadłam po uszy, będę dalej szukać czegoś, co będzie mi w pełni odpowiadało.

Zapraszam do opowiadania Waszych przygód z grami!


Mayanna
Druid/ Zwiadowca/ Strażnik
-------------------------
Życie jest magią...

Offline

 

#2 2014-11-28 11:09:32

Luk33

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-28
Posty: 1
WWW

Re: Dlaczego gram...

gram bo lubię

Offline

 

#3 2015-01-19 11:05:18

memory5

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-19
Posty: 1
WWW

Re: Dlaczego gram...

Gram, bo mnie to odstresowuje.

Offline

 

#4 2015-02-03 14:06:08

Magiccc

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-02-03
Posty: 1
WWW

Re: Dlaczego gram...

Gram bo mnie to relaksuje

Offline

 

#5 2015-05-14 12:47:53

Machamp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-05-14
Posty: 1
WWW

Re: Dlaczego gram...

Dla zabicia czasu

Offline

 

#6 2015-07-20 16:16:32

bebojew

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-20
Posty: 1
WWW

Re: Dlaczego gram...

Bo mam dużo znajomych w świecie wirtualnym.

Offline

 

#7 2015-08-14 09:32:29

syroka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-08-14
Posty: 1
WWW

Re: Dlaczego gram...

Bo lubię

Offline

 
Forum prywatne Anny Marii

Minecraft PC

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia ślubne legowisko ortopedyczne dla psa trailerparkboys pokoje w ciechocinku