Ogłoszenie

Forum dwutematyczne:

- opowiastki i grafika o tematyce "magicznej".
- gry ekonomiczno-strategiczne (głównie The Settlers VI) i inne nie wojenne.

Aby móc pisać i czytać całe Forum, trzeba się zalogować. Graczy z RoM proszę o rejestrację nickiem z gry!


#1 2012-09-06 15:51:11

 Hejmdal

Gracz RoM

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2012-08-25
Posty: 21

Krasnolud umiejętności elitarne!

Witam. Jako, że jestem pierwszy w gildii, który gra krasnoludem, to postanowiłem, że umieszczę tu nieco informacji aby innym w przyszłości grało się przyjemniej .

Umiejętności Elitarne.

     Jest to dość ważna sprawa a na forum i na necie dość długo szukałem i niewiele informacji znalazłem gdzie krasnolud może dostać zadanie po wykonaniu którego otrzyma upragniony Certyfikat Treningu Umiejętności. Dlatego też chcąc się ich nauczyć biegałem od miasta do miasta , od wsi do wsi i w końcu znalazłem npc ten nazywa się Johnny Walk i znajduje się w północnej części obozu Heffner, niedaleko wypożyczalni koników. Po wykonaniu zadania otrzymujemy Starą Torbę, w której powinien znajdować się Certyfikat, choć nie zawsze odrazu go można dostać, nie wiem czemu ale przy drugim zadaniu na 20 lvlu dopiero po powtórnym wykonaniu zadania go otrzymałem.
      Mając już certyfikat możemy udać się do naszego domu:D, Sztolni Yrvandis i udajemy się do mistrza umiejętności elitarnych Pulin Młot Cienia [koordynaty 26.0 ; 76.8] obok wielkiego zbiornika lawy:D on nauczy nas każdej umiejętności elitarnej aż do 50 lvlu.

Dla wszystkich klas i ras!!Umiejętności elitarne należy się nauczyć obiema klasami jakie postać ma!!

Jeżeli jeszcze jakieś informacje kłopotliwe będę posiadał postaram się je tutaj opisać.

Pozdrawiam:D.

Ostatnio edytowany przez Hejmdal (2012-09-07 00:00:05)


Świat >>> Perun
Hejmdal >>> wojownik / czempion
Ereborr >>> kapłan / czempion

Offline

 
Forum prywatne Anny Marii

Minecraft PC

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Gorzów Śląski bhp kielce wodomierze wrocław ceny